Kategoriler

ERCAN TİCARET

Metal Rulo Kelepçeler

Metal Rulo Kelepçe

Metal Rulo Kelepçe

METAL RULO KELEPÇE / BAGLANTI KLIPSI kombinasyonu her türlü flexible hava kanali baglantisi için, özel olarak dizayn edilmis, çok amaçli bir baglanti elemani kombinasyonudur. Paslanmaz uzun metrajli çelik seritler ve özel baglanti klipsinden olusmaktadir.

METAL RULO KELEPÇE, 9 mm genisliginde ve 0.6 mm kalinliginda AISI 430 kalite paslanmaz çelik seritten imal edilmistir. Paslanmaz çelik seritin kenarlari, gerek baglanti gerekse baglanti sonrasinda, sexible hava kanalina zarar vermemesi için yuvarlatilmistir. 30 m uzunlugundaki paslanmaz çelik seritler rulo haline getirilerek özel bir plastik kaset ile ambalajlanmistir. 

BAGLANTI KLIPSI, kolay ve hizli tespit imkani saglayan, bir kilitleme elemanidir.Nikel kapli iç gövde ve çinko kapli vidadan olusmustur. Vida basi çok özel bir dizayna sahiptir. Düz tornavida, yildiz tornavida, anahtar v.b. gibi birçok el aleti kullanimiyla montaj yapilabilir. 

METAL RULO KELEPÇE / BAGLANTI KLIPSI kombinasyonu kes ve tak özelligine sahiptir. Montaj esnasinda kullanilacak kelepçe boyu uygulamaci tarafindan belirlenir, fire vermez ve tam manasiyla bir baglanti saglar. 

METAL RULO KELEPÇE / BAGLANTI KLIPSI kombinasyonu, birkaç saniye içerisinde baglanti yapabileceginiz, fire vermeden kullanabileceginiz ve tam manasiyla baglanti saglayabileceginiz, vazgeçilmez bir baglanti elemani kombinasyonudur.


BAĞLANTILAR

NEREDEYİZ ?

(0212) 251 43 94
(0212) 251 43 66
(0533) 306 15 94
Tersane (Tünel) Caddesi Galata Hırdavatçılar Çarşısı No:95-96 Karaköy / İSTANBUL